Aromaterapeutická masáž: Jak ji využít pro zlepšení sexuálního života

Aromaterapeutická masáž a její magický vliv na sexuální život

Procházím životem s úsměvem na tváři a hvězdou v očích. Aromaterapeutická masáž mi totiž pomáhá vyrovnávat se s těžkostmi všedního dne a vdechuje mi novou silu. Ale víte co mi dodává ještě více energie? Jak šokovaně vám mohu sdělit, že vedle mých oblíbených pánevních pohybů a přemýšlení o tom, jak obnovit moji oblíbenou hrncířskou dílnu, je to moje sexuální život. Ano, slyšeli jste správně. A jak to všechno souvisí s aromaterapeutickou masáží, se dozvíte v následujícím textu.

O co jde v aromaterapii

Aromaterapie, ta zvláštní vůně, která vám vyvolává úsměv na tváři, relaxující pocity a občas prohání mraky ve vaší hlavě. Představte si, že minulý týden jsem náhodou objevil starou skleněnou lahvičku s esenciálním olejem levandule, kterou mi před pár lety koupila Klára. Ta vůně mě naplnila tak silnými vzpomínkami a pocity, že jsem přestal myslet na všechno ostatní. Ta únava po náročném dni, ty problémy v práci, všechno jako mávnutím kouzelného proutku zmizelo. To je moc aromaterapie.

Aromaterapii a vaše libido

Je veřejným tajemstvím, že vůně jsou silně spojeny s našimi emocemi a sexuálním libidem. Třeba výzkum z 90. let minulého století provedený Alanem R. Hirsch dokazuje, že pánské libido silně stimuluje vůně pečených koláčů. Jak se mi to ale podařilo využít v praxi? Jelikož jsem se snažil najít způsob, jak překvapit Kláru, rozhodl jsem se vyrobit koláč. Koneckonců, život je plný malých i velkých dobrodružství.

Uvolněte se a naplňte se energií

Kromě toho, že aromaterapie dokáže provést malý zázrak s našim libidem, vůně esenciálních olejů dokáží zázraky také s naší náladou, sebevědomím a celkovým zdravím. A působí také na nás velmi relaxačně, což je v sexuálním životě neocenitelné. Představte si svět, kde si každý den můžete dopřát chvilku odpočinku a nabít se novou energií. Takový svět by byl plný šťastných lidí.

Jak esenciální oleje správně využít

Nyní možná přemýšlíte: "vypadá to skvěle, ale jak to mám všechno prakticky uplatnit?" Rád vám s tím pomůžu. Existuje totiž celá řada způsobů, jak esenciální oleje můžete použít. Můžete je přidávat do koupele, používat v difuzoru nebo je vtírat do kůže. Jinými slovy, možností je spousta takže je jen na vás, jaký způsob si vyberete.

Jak si udělat vlastní aromaterapeutickou masáž

A teď k tomu nejdůležitějšímu, jak provést aromaterapeutickou masáž. První a nejsnažší způsob je mít k dispozici někoho, kdo to za vás udělá. Ale řekněme si to upřímně, ne vždy je to možné. Proto jsem pro vás připraven s radou, jak masáž udělat sám. Bude vám stačit eesenciální olej a nějaký nosný olej, jako je třeba kokosový nebo mandlový. Pak už jen záleží na vašich masážních dovednostech.

Přínosy aromaterapeutické masáže pro váš sexuální život

A jak vypadá výsledek? Upravená nálada, relaxované tělo a nebetyčná touha po blízkosti toho druhého. Do této rovnice započtěte ještě stimulaci libida díky správně vybraným esenciálním olejům a dostáváte recept na dokonalé milování. Takovou zkušenost by si měl vyzkoušet každý.

Ve vrcholném bodu života plného milování, koláčů a aromaterapie, přináším tento příspěvek do světa jako praktický průvodce k rozsvícení vášně vašeho milostného ohně, vyzařování požitku a spokojenosti při samotném pohledu na vašeho miláčka a průzkumu bezodné hlubiny vlastní sexuální energie prostřednictvím tajemství aromaterapeutické masáže. Nebojte se experimentovat a vydejte se na tuto cestu s otevřenou myslí a srdcem.

Napsat komentář